Prasokontenery MPB

Prasokontener do odpadów mokrych i komunalnych. Najbardziej dopracowany sprzęt tego typu spośród wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. 100% Made in Germany!

MPB 907 / MPB 918 / MPB 414

Prasokontener MPB to rodzaj maszyny do zagęszczania odpadów w której jednostka prasująca oraz kontener do gromadzenia sprasowanych odpadów stanowią zintegrowaną całość – monoblok. Prasy do odpadów typu prasokontenery MPB przeznaczone są szczególnie do odpadów mokrych, mieszanych oraz tzw. komunalnych. Jednostka prasująca posiada duży otwór załadowczy, dzięki któremu podanie odpadów jest bardzo komfortowe. Następnie płyta prasująca ugniata odpady z dużą siłą w szczelnym kontenerze. Cykl prasowania rozpoczyna się po uruchomieniu prasokontenera za pomocą jednego przycisku. Cała praca dla użytkownika prasokontenera polega zatem jedynie na wrzuceniu odpadów do maszyny oraz jej uruchomienia. Prasokontener może być zarzucany z ziemi, z rampy, z wnętrza hali lub za pomocą wywrotnicy z pojemnikami 1100l. W momencie zapełniania kontenera, prasa do odpadów informuje o konieczności zgłoszenia odbioru i opróżnienia maszyny. Aby opróżnić prasokontener z odpadów, przyjeżdża po niego standardowy samochód hakowy, zabiera całą maszynę do punktu zrzutu, opróżnia prasokontener oraz wraca i podstawia pod miejsce użytkowania pustą prasę, gotową do ponownego prasowania odpadów. Prasokontener Bergmann MPB to najbardziej komfortowe, higieniczne, ergonomiczne oraz ekonomiczne rozwiązanie do zagospodarowania odpadów mokrych, zmieszanych oraz komunalnych.

Zastosowanie prasokontenerów MPB BERGMANN

Prasokontenery MPB przeznaczone są szczególnie do odpadów typu:

  • ODPADY MOKRE
  • ODPADY ZMIESZANE
  • ODPADY KOMUNALNE

Prasokontenery MPB posiadają szereg rozwiązań które czynią je idealnym rozwiązaniem do zagęszczania tego typu odpadów.
Prasy do odpadów typu MPB stosowane są najczęściej w supermarketach, galeriach handlowych, hotelach oraz wszelkich zakładach.
Nie brakuje jednak również nietypowych zastosowań jak np. na cmentarzach.

Zalety - Co wyróżnia Prasokontener MPB BERGMANNN

Chodź na rynku można znaleźć wiele różnych prasokontenerów, nie ma drugiego prasokontenera który wyróżniałby się tak bardzo dopasowanymi , przemyślanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami :
– Jednostka prasująca nie wymaga żadnego ręcznego czyszczenia, w przeciwieństwie do wielu innych prasokontenerów, nie narażając tym samym pracowników na kontakt ze starymi i śmierdzącymi śmieciami.

  • Jednostka prasująca jest w 100% szczelna, co niestety nie jest standardem w Polsce. Żadne płyny po odpadach nie wydostaną się na zewnątrz;
  • Żadne podzespoły hydrauliczne oraz elektryczne nie mają kontaktu z odpadami co kilkakrotnie zwiększa ich żywotność;
  • Płyta prasująca pracuje jako tłok wahadłowy (nie szufladkowy!) który przerzuca odpady każdorazowo automatycznie przed płytę prasującą co umożliwia wrzucanie odpadów do komory niezależnie od pozycji tłoka. Komora jest zawsze w pełni dostępna!
  • Kontener gromadzący śmieci jest w 100% szczelny zapewniając odpowiednią higienę oraz komfort pracy wokół prasokontenera;
  • Możliwość dowyposażenia maszyny w generator ozonu który niweluje zapachy i zabija bakterie oraz wirusy.
  • Prasokontenery MPB posiadają wyłącznie podzespoły najlepszych renomowanych i sprawdzonych producentów.
  • Szereg specjalnych opcji dodatkowych pozawalają dopasować każdą maszynę do indywidualnych potrzeb.

Niemiecka firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w budowie maszyn do gospodarki odpadami.

Własne wynalazki Bergmann!
100% Made in Germany!

Oferta

Zapraszamy do współpracy

W celu szybkiego uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

NAPISZZADZWOŃ