Owijarki do belek CROSS WRAP

Możliwość bezpośredniego owijania belek po wyjściu z komory (bez wiązania drutem).
Owijarka zabezpiecza belkę przed oddziaływaniem na środowisko, pozwala na bezpieczny transport odpadów typu RDF.

Owijarki do belek CROSSWRAP

Najbardziej inteligentna owijarka do belek na świecie!

Wiodąca owijarka w branży – W pełni automatyczne owijarki do bel Cross Wrap zapewniają najlepszą w branży ochronę bel wszystkich materiałów i surowców wtórnych. Bezpośrednia owijarka do bel Cross Wrap owija każdą belę bez użycia drutów do bel, jednocześnie zwiększając tempo produkcji, a także podnosząc bezpieczeństwo w miejscu pracy. Oczywiście możliwe jest również owijanie bel które zostały uprzednio zabezpieczone standardowo za pomocą drutu. Owijarki do bel Cross Wrap są kompatybilne ze wszystkimi rozmiarami bel i wydajnościami produkcyjnymi oraz oferują wiodącą w branży wydajność 80 ton na godzinę. Szczególnie dobrze współpracują z RDF i SRF. Bezpośrednia owijarka do bel Cross Wrap zapewnia inteligentniejszą i niezawodną obsługę, transport i przechowywanie bel.

Dostawy na całym świecie – Wiele marek pras dwukierunkowych (two-ram / autotie) w 55 krajach polega na unikalnej technologii owijania bel firmy Cross Wrap, a firma Cross Wrap dostarczyła ponad 500 owijarek do bel na całym świecie.

Owiń lub zwiąż swoją belę – Owijarka do bel Cross Wrap Direct owija bele bezpośrednio z dowolnej komory prasy. Upraszcza to i skraca linię owijania oraz utrzymuje środowisko pracy wolne od śmieci przy minimalnym przenoszeniu bel. Owijarka bel Cross Wrap Direct może być również wyposażona w oddzielną jednostkę wiązania drutem lub taśmą, która umożliwia elastyczną pracę linii produkcyjnej z różnymi materiałami bel. Operator ma możliwość belowania i wiązania lub belowania i owijania materiału, co jest możliwe tylko w przypadku bezpośredniej owijarki bel Cross Wrap.

Zastosowanie owijarki do bel CROSS WRAP

Owijarki Cross Wrap mogą być stosowane do wszystkich belownicy kanałowych oraz belownic dwukierunkowych (two-ram baler / autotie baler etc.).
Wszystkie możliwe materiały nadają się do owijarki CROSS WRAP.
Najczęściej stosowane są jednak do:

  • RDF
  • SRF
  • SUROWCE DROBNE ORAZ SYPKIE
  • WSZYSTKIE INNE SUROWCE WTÓRNE

Zalety - Co wyróżnia owijarki do belek CROSS WRAP

Wysoka wydajność produkcji przy niskich kosztach operacyjnych – Owijarki bel Cross Wrap oferują najwyższą wydajność i najniższe koszty operacyjne w branży. Owinięte bele są najbardziej bezpiecznym dla środowiska rozwiązaniem spełniającym wysokie wymagania związane z transportem i przechowywaniem, ponieważ folia chroni materiały znajdujące się wewnątrz beli i minimalizuje uszkodzenia, wycieki i zaśmiecanie. Owinięte bele kwadratowe oszczędzają przestrzeń magazynową i przestrzeń transportową w porównaniu do transportu materiałów sypkich i bel okrągłych.

Producent

CROSS WRAP

www.crosswrap.com

Wiodący producent owijarek do belek z Finlandii.

Wyprodukowano ponad 500 maszyn, dostarczonych do 50 krajów z którymi owinięto ponad 95 milionów belek.

Oferta

Zapraszamy do współpracy

W celu szybkiego uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

NAPISZZADZWOŃ